samochody ciężarowe

Monitorowanie floty samochodowej to proces polegający na śledzeniu pojazdów firmy za pomocą specjalnego oprogramowania. Systemy GPS dla firm - poza lepszym zarządzaniem pojazdami - wpływają także na optymalizację kosztów. Dzięki systemowi monitorowania przewozu towarów można mieć bowiem ciągły dostęp do informacji o położeniu, prędkości, ilości przejechanych kilometrów oraz wielu innych parametrach.

Dzięki GPS, monitorowanie floty pojazdów pozwala przez 24h na zdalne zarządzanie pojazdami, takie jak blokowanie silnika czy włączanie świateł awaryjnych. System monitorowania floty obejmuje także możliwość ustawienia powiadomień o przekroczeniu określonej prędkości czy przejeździe samochodu poza wyznaczonym obszarem.

Zadbaj o nadzór i bezpieczeństwo

Kontrola floty samochodowej ma również wpływ na bezpieczeństwo kierowców. Dzięki niemu można reagować np. w razie wypadku samochodowego, który może mieć miejsce na trasie przed prowadzącym, poprzez zmianę trasy. System monitorowania transportu może również zawierać funkcję SOS umożliwiającą kierowcy natychmiastowe wezwanie pomocy w sytuacjach awaryjnych.

System GPS dla floty sprzyja też oszczędności czasu i pieniędzy. Dzięki niemu można lepiej planować trasy i unikać korków, co pozwala na obniżenie kosztów paliwa. Jest to również lepsze wykorzystanie pojazdów, a także szybsze diagnozowanie i usuwanie ewentualnych usterek. Warto więc rozważyć nasze niezawodne rozwiązanie do monitorowania floty pojazdów.

Monitorowanie procesów transportowych staje się bardzo popularnym rozwiązaniem w coraz większej liczbie pojazdów ze względu na panujące wymagania wobec przedsiębiorstw z sektora logistycznego.

Dlatego posiadamy niezawodne rozwiązanie - oprogramowanie GPS dla floty. Dostępne jest w różnych wersjach, dzięki czemu każda firma może znaleźć rozwiązanie dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych. Już samo to jest powodem, dla którego warto poznać bliżej tę technologię i rozważyć jej wdrożenie.

`

SOFTRANS- sprawny i skuteczny system zarządzania transportem i pracą maszyn w Twojej firmie